Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
baner logo

Szanowni Państwo,

informujemy, że 29 maja 2023 roku (poniedziałek) biuro Stowarzyszenia będzie nieczynne z powodu wyjazdu służbowego pracowników.

Szanowni Państwo,

przekazujemy projekt „Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Dobra Widawa na lata 2023-2027”. Już wkrótce „Strategia” zostanie przedstawiona na Walnym Zebraniu Członków, a następnie zgłoszona do konkursu na wybór LSR. Dziękujemy Państwu za aktywne zaangażowanie w konsultacje społeczne oraz za wszelkie przesłane informacje.

Czytaj więcej...

Szanowni Państwo,

przypominamy, że trwają konsultacje najważniejszych części „Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego Przez Społeczność Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Dobra Widawa na lata 2023-2027”. Już wkrótce „Strategia” zostanie przedstawiona na Walnym Zebraniu Członków, a następnie zgłoszona do konkursu na wybór LSR .

Czytaj więcej...

Szanowni Państwo,

trwają prace nad przygotowaniem nowej „Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego Przez Społeczność Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Dobra Widawa na lata 2023-2027”. Już wkrótce Strategia zostanie przedstawiona na Walnym Zebraniu Członków, a następnie zgłoszona do konkursu na wybór LSR .

Czytaj więcej...

Szanowni Państwo,

na podstawie § 21 ust. 5, 6 i 7 Statutu Stowarzyszenia „Lokalna Grupa Działania Dobra Widawa” Zarząd Stowarzyszenia zwołuje Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia „Lokalna Grupa Działania Dobra Widawa”. Nadzwyczajne Walne Zebranie odbędzie się 15 maja 2023 r. (poniedziałek) o godz. 17:00 w sali konferencyjnej w Internacie Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Oleśnicy przy ul. Wojska Polskiego 67/69 (budynek, w którym mieści się biuro Stowarzyszenia LGD Dobra Widawa, brama po lewej stronie).

Czytaj więcej...

Na podstawie § 18 ust. 3 i § 25 ust. 2 oraz § 26 Statutu Stowarzyszenia „Lokalna Grupa Działania Dobra Widawa”, w związku z rezygnacją członka Rady LGD z Gminy Długołęka, Lokalna Grupa Działania Dobra Widawa ogłasza nabór uzupełniający do składu organu na okres do upływu kadencji. Nabór wynika z zaburzenia parytetu równowagi sektorów.

Czytaj więcej...

ZAPROSZENIE NA NADZWYCZAJNE WALNE ZEBRANIE CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA „LOKALNA GRUPA DZIAŁANIA DOBRA WIDAWA”

Szanowni Państwo,

na podstawie § 21 ust. 5, 6 i 7 Statutu Stowarzyszenia „Lokalna Grupa Działania Dobra Widawa” Zarząd Stowarzyszenia zwołuje Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Lokalnej Grupy Działania Dobra Widawa. Nadzwyczajne Walne Zebranie odbędzie się 21 kwietnia 2023 r. (piątek) o godz. 17:00 w Oleśnickiej Bibliotece Publicznej im. Mikołaja Reja w Oleśnicy, ul. Reja 10, sala konferencyjna (parter).

Czytaj więcej...