Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
baner logo

Szanowni Państwo,

 

przedstawiamy listę ocenionych zadań dotyczących KONKURSU NA WYBÓR GRANTOBIORCÓW W RAMACH REALIZACJI PRZEZ STOWARZYSZENIE LOKALNA GRUPA DZIAŁANIA DOBRA WIDAWA PROJEKTU GRANTOWEGO POD NAZWĄ REKREACJA "DOBREJ WIDAWY"

 

 

Lista ocenionych zadań (pobierz)

 

Protokół z posiedzenia Rady (pobierz)

 

 

Gratulujemy Grantobiorcom!

W listopadzie rusza rekrutacja grantobiorców w projekcie:

„Międzynarodowa współpraca się opłaca”. Granty na komponent współpracy ponadnarodowej dla beneficjentów projektów standardowych realizowanych w zakresie celów tematycznych 8-11 współfinansowanych z EFS w ramach PO WER lub RPO w perspektywie finansowej 2014-2020

Czytaj więcej...

W związku z otrzymaniem dziś e-maila od Dolnośląskiego Urzędu Celno-Skarbowego we Wrocławiu, PRZYPOMINAMY I PROSIMY O ZWRÓCENIE SZCZEGÓLNEJ UWAGI NA LEGALNOŚĆ BĘDĄCYCH W OBROCIE HANDLOWYM WYROBÓW AKCYZOWYCH! oraz na ewidencjonowanie  sprzedanych produktów. 

W Załączeniu

Pismo z Dolnośląskiego Urzędu Celno-Skarbowego we Wrocławiu (do pobrania)

Załącznik do pisma (do pobrania)

5a69fc99c1c84 o

Szanowni Państwo,

przedstawiamy listę wystawców, którzy zakwalifikowali się do udziału w X Jarmarku Produktu Lokalnego.

Montaż stanowisk w sobotę 15 września od godziny 7:00. Prosimy o zgłoszenie się do namiotu organizatora w celu wskazania miejsca wystawienniczego. 

Podłączenie do prądu od godziny 8:00 w sobotę, proszę o zaopatrzenie się w przedłużacze. Czajniki, krzesła, podgrzewacze organizują Państwo we własnym zakresie. 

Wykaz wystawców (pobierz)

 

Mapa (pobierz

Zgodnie z art. 56 ust. 2 ustawy PS w zw. z art.22 ust. 8 ustawy RLKS oraz art. 22 ust. 7 ustawy RLKS  LGD w terminie 14 dni od daty wpływu protestu do biura dokonuje weryfikacji dokonanej przez Radę LGD Dobra Widawa oceny projektów w zakresie kryteriów i zarzutów podnoszonych w protestach. Dnia 22.08.2018 r. odbyło się posiedzenie Rady LGD Dobra Widawa.

Czytaj więcej...

Zarząd Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Dobra Widawa działającego na terenie gmin: Bierutów, Czernica, Długołęka, Dobroszyce, Dziadowa Kłoda, Jelcz-Laskowice, Międzybórz, Oleśnica, Syców i Wilków realizujący Lokalną Strategię Rozwoju finansowaną ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020, ogłasza nabór wniosków na realizację zadań w ramach projektu grantowego, zapraszając wszystkie zainteresowane podmioty spełniające warunki określone w § 3 ust. 1 Rozporządzenia MRiRW w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania pomocy finansowej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, z dnia 24 września 2015r.( Dz. U. poz. 1570 z poźn. zm.) do złożenia wniosków (...) czytaj dalej  http://www.dobrawidawa.pl/dla-beneficjenta/operacje-grantowe/776-ogloszenia-nr-4-2018-g-o-konkursie-na-wybor-grantobiorcow-w-ramach-realizacji-przez-stowarzyszenie-lokalna-grupa-dzialania-dobra-widawa-projektu-grantowego-pod-nazwa-rekreacja-dobrej-widawy