Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
baner logo

Burmistrz Miasta i Gminy Międzybórz oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Międzyborzu zapraszają na MIĘDZYBORSKI V BIEG MIKOŁAJÓW oraz III BIEG ELFÓW, które odbędą się 17 grudnia 2023 r. wraz z Jarmarkiem Adwentowym.

bieg mikołajów

Z uwagi na problemy techniczne związane z naszym telefonem stacjonarnym, w przypadku niemożności dodzwonienia się na numer 71 314 32 01, prosimy o kontakt z biurem LGD pod numerem: 698 362 458 oraz mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informujemy, że w dniu 26.10.2023 r. biuro LGD będzie nieczynne dla petentów, z uwagi na odbywający się Dolnośląski Kongres Przedsiębiorczości na Obszarach Wiejskich. Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Już w najbliższy piątek, tj. 6.10.2023 r., Gmina Wrocław wraz z Partnerami - Dolnośląską Izbą Rolniczą oraz Stowarzyszeniem "Kraina Łęgów Odrzańskich", zapraszają na bezpłatne spotkanie dla osób do 35 r.ż. z obszarów wiejskich. Spotkanie ma na celu wymianę wiedzy i doświadczeń w prowadzeniu biznesu z branży produktu lokalnego oraz aktywizację obecnych osób do założenia własnych działalności gospodarczych albo rozszerzenia istniejących, w kierunku rozwoju produktu lokalnego.

Czytaj więcej...

W dniach 25-27.09.2023 r. pracownicy Biura LGD Dobra Widawa biorą udział w w konferencji „LEADER – perspektywy na przyszłość”, którą organizuje Polska Sieć LGD.

W tych dniach biuro będzie nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy. W sprawach pilnych prosimy się kontaktować mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..