Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
baner logo

Sektor społeczny, osoby fizyczne:

 

Urszula Bartoszewicz

Justyna Batog

Mariola Biernaczyk

Bernadeta Biniek

Aleksandra Borówka

Ewelina Byś

Roman Byś

Maria Centkiewicz

Ryszard Cetnar

Bartosz Ciba

Seweryn Chwałek

Iwona Chwałek

Izabela Czuban

Justyna Dębska - Mikuła

Paweł Dyszlewski

Katarzyna Drabczyńska

Aneta Fiskies

Sławomir Fluder

Witold Fuchs

Marek Gajda

Anna Gliszczyńska

Stanisław Golinowski

Adam Grzybczak

Piotr Hupało

Magdalena Jankowska

Ewa Jednoróg

Anna Jurek

Ryszard Jurowicz

Tomasza Karniewicz

Agnieszka Kasina

Jerzy Kasprzak

Sylwia Kicuła

Daniel Kiestra

Danuta Komuszyna

Marek Komuszyna

Dariusz Kozłowski

Dominik Kulok

Marta Kurek

Krystyna Łach

Lucjan Łabęcki

Kamila Łobacz

Robert Malecki

Aleksandra Małowiecka

Dariusz Maniak

Marlena Marmul-Sochacka

Małgorzata Masternak

Janina Matosz

Małgorzata Mazur

Maria Mazur

Ryszard Mazur

Bronisława Mela

Karolina Mezglewska

Beata Miazga

Barbara Mirga-Hanecka

 

Katarzyna Moroz

Mirosław Noga

Zdzisław Nowakowski

Ewa Olejnik

Małgorzata Oleniecka

Mirosław Ostry

Andrzej Ozdoba

Józefa Paluszek

Ewa Pałupska

Jolanta Pałupska

Jacek Pałupski

Sławomir Pałupski

Anna Pękalska

Karol Pietrucha

Andrzej Pigan

Elżbieta Irena Pigan

Dariusz Piotrowski

Joanna Praska

Dionizy Prusiewicz

Katarzyna Przyślewicz

Ewa Rachwał

Wiesław Romańczyk

Iwona Rosiak

Joanna Różecka

Iwona Rzepka

Marta Schab

 

 

Dominika Sokulska

Monika Sowińska

Marek Starczewski

Paweł Stawarz

Małgorzata Stuła

Krzysztof Suwalski

Paulina Syposz-Ciemny

Maciej Syta

Andrzej Szałek

Dorota Szynkiewicz

Aleksandra Sztura

Dariusz Śmichura

Stanisław Śmitkowski

Aleksandra Świętochowska

Anna Terlecka-Krowicka

Tomasz Urbański

Lesław Wachowski

Barbara Witkowska

Artur Wójcik

Marzena Zgadzaj

Beata Zięba

Marek Żelazny

Wiesław Żyła

 

Sektor społeczny, osoby prawne:

  • Dolnośląskie Stowarzyszenie Produktu Regionalnego i Lokalnego, przedstawicielem w LGD jest członek zarządu, p. Maria Centkiewicz. www.produktregionalny.pl
  • eko uniaStowarzyszenie Ekologiczne Eko-Unia, ul. Białoskórnicza 26, 56-134 Wrocław, przedstawicielem w LGD jest Prezes Zarządu, p. Radosław Gawlik. www.eko-unia.org.pl

 

  • Stowarzyszenie Krzewienia Wiedzy o Księstwie Oleśnickim, ul. Kwiatowa 10, 55-095 Długołęka, przedstawicielem w LGD jest Prezes Zarządu, p. Tomasza Karniewicz
  • stowarzyszenie bierutwStowarzyszenie Rozwoju Ziemi Bierutowskiej im. Romka Kazimierskiego, ul. Krasińskiego 1, 56-420 Bierutów, przedstawicielem w LGD jest Prezes Zarządu, p. Małgorzata Kazimierska oraz Sekretarz Zarządu, p. Henryka Zmarzły, www.ster-bierutow.info
  • koo owieckie hejnaKoło Łowieckie Hejnał, Dziadowa Kłoda – Szklarka, 56-504 Dziadowa Kłoda, przedstawicielem w LGD jest Prezes Zarządu, p. Waldemar Kampa, www.hejnal.cba.pl
  • Koło Gospodyń Wiejskich „Leszczynki", Sadków 6, 56-410 Dobroszyce, przedstawicielem w LGD jest Przewodnicząca KGW, p. Urszula Maleszka
  • Fundacja Dobra Widawa, Śliwice 4, 55-093 Kiełczów, przedstawicielem w LGD jest p.Mieczysłąw Skuza
  • stwo. aktywcego wspierania gospodarkiStowarzyszenie Aktywnego Wspierania Gospodarki, ul. Pięknej 56a/3, 50-506 Wrocław, przedstawicielem w LGD jest Prezes Zarządu, p. Rafał Piotrowski, www.sawg.pl
  • k sok w olenicyKoło Łowieckie „Sokół", ul. Ludwikowska 16, 56-400 Oleśnica, przedstawicielem w LGD jest Prezes Zarządu, p. Stanisław Pleśniak, www.sokol.olesnica.org.pl

  • Ochotnicza Straż Pożarna w Bukowiu, Bukowie 22b, 27-415 Bukowie, przedstawicielem w LGD jest Członek Zarządu, p. Daniel Simlat
  • Stowarzyszenie Miłośników Koni, Godzieszowa 2, 55-095 Mirków, przedstawicielem w LGD jest Prezes Zarządu, p. Dariusz Śmichura
  • Fundacja Partnerstwo Jadwiga, ul. Wojska Polskiego,56-410 Dobroszyce, przedstawicielem w LGD jest Prezes Zarządu, p. Jadwiga Użyczyn, www.fundacja.jadwiga.eu  JADWIGA LOGO

 

  • t. mi. chrzstawyTowarzystwo Miłośników Chrząstawy, ul. Wrocławska 16, 55-003 Chrząstawa Wielka, przedstawicielem w LGD jest Prezes Zarządu, p. Joanna Ziembińska, www.chrzastawa.eu

     

  • Gospodarstwo Rolne – Agroturystyka Zubek Zdzisława, Dębnik 2, 46-113 Wilków, przedstawicielem chwalowice logow LGD jest właścicielka, p. Zdzisława Zubek
  • Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju i Integracji Chwałowic ul. Szkolna 61, Chwałowice, 55-230 Jelcz-Laskowice. Prezes Zarządu p. Michał Wolski http://www.chwalowice.org
  • Stowarzyszenie Miłośników Nadolic Małych. Przedstawicielką jest p. Ilona Czupta https://www.facebook.com/Stowarzyszenie-Mi%C5%82o%C5%9Bnik%C3%B3w-Nadolic-Ma%C5%82ych-794721303920563/nadolice
  • Stowarzyszenie na rzecz osób niepełnosprawnych "Odnaleźć Radość i Nadzieję", Przedstawiciel: p. Ewa Hazubska
  • Towarzystwo Przyjaciół Ratowic. Przedstawiciel : p. Jarosław Jagielski
  • Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Św. Jadwigii w Dobroszycach.
  • Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych i Wymagających Pomocy w Ostrowinie
  • Wojskowy Klub Sportowy "Oleśniczanka"
  • Stowarzyszenie "Przystań Twórcza - Syców" . Przedstawiciel: Michał Matyszczak                                                          przystań
  • Ochotnicza Straż Pożarna w Bierutowie. Przedstawiciel: p. Magdalena Mielcarska
  •  Klub Sportowy Żeńska Akademia Piłkarska "Sukces" Gmina Oleśnica                  
  • Duszpasterstwo Rzym.-Kat. Parafii p.w. Św. Mikołaja
  • Ochotnicza Straż Pożrana w Biskupicach Oławskich, ul. Główna 2A, 55-220 Jelcz-Laskowice
  • Stowarzyszenie Krzewienia Rękodzieła Artystycznego Mistrzów
  • Koło Łowieckie „Knieja” w Oleśnicy
  • Fundacja na Rzecz Animacji Lokalnych "Słomkowy Melonik" Sadków 18, 56-410 Dobroszyce
  • Fundacja Aktywne Bogusławice
  • Dobrzykowickie Stowarzyszenie Samych Swoich  przedstawicielem w LGD jest p.Adam Jaskuła                                                                          

 

Sektor publiczny:

  • Miasto i Gmina Bierutów, ul. Moniuszki 12, 56-420 Bierutów, przedstawicielem w LGD jest Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy, p. Andrzej Czechowski
  • Gmina Czernica, ul. Kolejowa 3, 55-003 Czernica, przedstawicielem w LGD jest Wójt Gminy, p. Włodzimierz Chlebosz
  • Gmina Dobroszyce, Rynek 16, 56-410 Dobroszyce, przedstawicielem w LGD jest Wójt Gminy, p.Artur Ciosek
  • Miasto i Gmina Międzybórz, ul. Kolejowa 13, 56-513 Międzybórz, Burmistrz Miasta i Gminy, p. Jarosław Głowacki, przedstawicielem w LGD jest p. Barbara Witkowska, Zastępca Burmistrza
  • Miasto i Gmina Syców, ul. Mickiewicza 1, 56-500 Syców, przedstawicielem w LGD jest Burmistrz Miasta i Gminy, p. Sławomir Kapica
  • Gmina Oleśnica, ul. 11 Listopada 24, 56-400 Oleśnica, przedstawicielem w LGD jest Wójt Gminy, p. Marcin Kasina
  • Gmina Długołęka, ul. Robotnicza 12, Długołęka 55-095 Mirków, przedstawicielem w LGD jest Wójt Gminy, p. Iwona Agnieszka Łebek
  • Gmina Wilków, ul Wrocławska 11, 46-113 Wilków, przedstawicielem w LGD jest Wójt Gminy, p. Bogdan Zdyb
  • Gmina Dziadowa Kłoda, ul. Oleśnicka 1, 56-504 Dziadowa Kłoda, przedstawicielem w LGD jest Wójt Gminy, p. Robert Fryt
  • Miasto i Gmina Jelcz-Laskowice ul. Wincentego Witosa 24, 55-220 Jelcz – Laskowice. Przedstawicielem jest p. Piotr Stajszczyk

Sektor gospodarczy:

  • t.kunaj - zakad galwanistycznyZakład Galwanizacyjno – Ślusarski Tadeusz Kunaj, Boguszyce 45, 56-400 Oleśnica, przedstawicielem w LGD jest właściciel, p. Tadeusz Kunaj, www.kunaj-galwanizacja.pl
  • „GER-POL-AGRAR", Śliwice, Śliwice 4, 55-093 Kiełczów, przedstawicielem w LGD jest właścicielka, p. Elżbieta Pietraszek
  • Firma Handlowo-Usługowa „SKUZA", 56-500 Syców, ul. Kusocińskiego 2a, przedstawicielem w LGD jest właściciel, p. Mieczysław Skuza
  • jadwigaJadwiga Instytut Kosmetyczno-Medyczny Laboratorium Bioodnowy, ul. Odrzańska 10, 50-131 Wrocław, przedstawicielem w LGD jest właścicielka, p. Jadwiga Użyczyn-Marszewska, www.jadwiga.eu
  • Akademia Działań Twórczych Elżbieta Adamska
  • Woźniak & Klejn Kancelaria Gospodarcza Anna Andrzejak - Woźniak www.wozniak-klejn.pl      logo2
  • WAS.ZPCH "BORAMEX"
  • P.H.U. Małgorzata Borowik
  • ABAKUS Wojciech Ciura
  • „Pewex” Mariusz Czarnasiak
  • F.W "Bartosz Dorociak", ul. Kolejowa 34, 46-113 Wilków
  • "PWO" Iwona Dąbrowska, ul. Sygnałowa 22A, 52-130 Wrocław
  • "KT" Tomasz Dąbrowski
  • Gospoda Pod Czarnym Kurem s.c.
  • "DJ ROBI - AKUSTIK" Robert Jadczak
  • Kociołek Jarosław "Arox"
  • KLEKS Łukasz Kowalski
  • PPHU „KUBET” Bogusław Kuciński
  • Usługi Remontowo-Budowlane Edward Kułot
  • Szkoła Muzyczna "Muzyczny Zakątek"
  • PPHU-BETINA Beata Niwa
  • S.C. Piekarnia Zbigniew, Rafał, Anetta Powąska
  • Guard-System Przybysz Jarosław
  • ARCHEKON Pacownia Archeologiczno-Konserwatorska mgr Paweł Rozwód
  • KJ Platan