Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
baner logo

Sektor społeczny, osoby fizyczne:

 

  • (Baran) Olejnik Ewa
  • Balcerzak Andrzej
  • Bartoszewicz Urszula
  • Batog Justyna
  • Bednarzewski Dariusz
  • Biernaczyk Mariola
  • Biniek Bernadeta
  • Blecharczyk Mariola
  • Borówka Aleksandra
  • Borówka Małgorzata
  • Byś Ewelina
  • Byś Roman
  • Centkiewicz Maria
  • Cetnar Ryszard
  • Ciba Bartosz
  • Chwałek Seweryn
  • Chwałek Iwona
  • Czuban Izabela
  • Dalecka Natalia
  • Dębska-Mikuła Justyna
  • Dyszlewski Paweł
  • Drabczyńska Katarzyna
  • Fiskies Aneta
  • Figurska - Ciura Danuta
  • Fluder Sławomir
  • Fuchs Witold
  • Fyk Jakub
  • Gajda  Marek
  • Gliszczyńska  Anna
  • Golinowski Stanisław
  • Grzybczak Adam
  • Hupało Piotr
  • Idasiak Paweł
  • Jankowska Magdalena
  • Jednoróg Ewa
  • Jurek Anna
  • Jurowicz Ryszard
  • Karniewicz Tomasz
  • Kasina Agnieszka
  • Kasprzak Jerzy
  • Kaszuba Marta
  • Kicuła Sylwia
  • Kiestra Daniel
  • Kobłosz Andrzej
  • Komuszyna Danuta
  • Komuszyna Marek   
  • Kozłowski Dariusz
  • Kulok Dominik
  • Kurek Marta
  • Król Stanisław
  • Łach Krystyna
  • Łabęcki Lucjan
  • Łobacz Kamila
  • Łyczko Magdalena
  • Malecki Robert
  • Małowiecka Aleksandra
  • Maniak Dariusz
  • Marmul-Sochacka Marlena
  • Masternak Małgorzata
  • Matosz Janina
  • Mazur Małgorzata
  • Mazur Maria
  • Mazur Ryszard
  • Mazur-Szczerba Elżbieta
  • Mela Bronisława
  • Mezglewska Karolina
  • Miazga (Adamczyk) Beata
  • Mirga-Hanecka Barbara
  • Moroz Katarzyna
  • Mulowska - Gałka Renata
  • Noga Mirosław
  • Nowakowski Zdzisław
  • Oleniecka Małgorzata
  • Ostry Mirosław
  • Ozdoba Andrzej
  • Paluszek Józefa
  • Pałupska Ewa
  • Pałupska Jolanta
  • Pałupski Jacek
  • Partyka Bogdan
  • Pałupski Sławomir
  • Partyka Bogdan
  • Pękalska Anna
  • Pietrucha Karol
  • Pigan Andrzej
  • Pigan Elżbieta Irena
  • Piotrowski Dariusz
  • Praska Joanna
  • Praski Tomasz
  • Prusiewicz Dionizy
  • Przyślewicz Katarzyna
  • Rachwał Ewa
  • Romańczyk Wiesław
  • Rosiak Iwona         
  • Różecka Joanna
  • Rzepka Iwona
  • Schab Marta
  • Sokulska Dominika
  • Sowińska Monika
  • Starczewski Marek
  • Stawarz Paweł
  • Stuła Małgorzata
  • Suwalski Krzysztof
  • Syposz -Ciemny Paulina
  • Syta Maciej
  • Szałek Andrzej
  • Szynkiewicz Dorota
  • Śmichura Dariusz
  • Śmitkowski Stanisław
  • Świętochowska Aleksandra
  • Terlecka - Krowicka Anna
  • Tołłoczko Beata
  • Urbański Tomasz
  • Wachowski Lesław
  • Wieczorek Bożena
  • Wójcik Artur
  • Zgadzaj Marzena
  • Zięba Beata
  • Żelazny Marek
  • Żyła Wiesław
     

 

Sektor społeczny, osoby prawne:

Gminny Ośrodek Kultury Oleśnica

  • Fundacja na Rzecz Animacji Lokalnych "Słomkowy Melonik"
    "Wrocławski Klub KarateShotokan"
    Stowarzyszenie Miłośników Nadolic Małych
    Stowarzyszenie Ekologiczne Eko-Unia
    Towarzystwo Miłośników Chrząstawy
    Stowarzyszenie na rzecz osób niepełnosprawnych "Odnaleźć Radość i Nadzieję"
    Towarzystwo Przyjaciół Ratowic
    Dobrzykowickie Stowarzyszenie Samych Swoich
    Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Św. Jadwigii w Dobroszycach
    Gminny Ośrodek Kultury w Długołęce
    Koło Łowieckie nr 75 Hejnał w Sycowie z siedzibą w Dziadowej Kłodzie - Szklarka
    "Stowarzyszenie -Koło Gospodyń Wiejskich w Bukowiu"
    "Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych i Wymagających Pomocy w Ostrowinie
    Koło Gospodyń Wiejskich Leszczynki
    Wojskowy Klub Sportowy "Oleśniczanka"
    Stowarzyszenie "Przystań Twórcza - Syców"
    "Koło Łowieckie "SZARAK"
    "OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W BIERUTOWIE
    "Fundacja Aktywne Bogusławice"
    "GER-POL-AGRAR" Sp. z o.o.
    Stowarzyszenie Aktywnego Wspierania Gospodarki
    Koło Łowieckie "Sokół"
    Odrzańskie Stowarzyszenie Turystyczno-Krajoznawcze Aktywni Oławianie
    Klub Sportowy Żeńska Akademia Piłkarska "Sukces" Gmina Oleśnica
    Ochotnicza Straż Pożrana w Bukowiu
    Fundacja Dobra Widawa
    Duszpasterstwo Rzym.-Kat. Parafii p.w. Św. Mikołaja
    "Ochotnicza Straż Pożrana w Biskupicach Oławskich"
    Stowarzyszenie Krzewienia Rękodzieła Artystycznego Mistrzów
    Ośrodek Kultury i Sportu w Bierutowie
    Fundacja Partnerstwo"Jadwiga"
    Koło Łowieckie „Knieja” w Oleśnicy
    Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Integracji Chwałowic
    Stowarzyszenie Rozwoju Ziemi Bierutowskiej im. Romka Kazimierskiego

 

Sektor publiczny:

  • Miasto i Gmina Bierutów, ul. Moniuszki 12, 56-420 Bierutów, przedstawicielem w LGD jest Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy, p. Andrzej Czechowski
  • Gmina Czernica, ul. Kolejowa 3, 55-003 Czernica, przedstawicielem w LGD jest Wójt Gminy, p. Włodzimierz Chlebosz
  • Gmina Dobroszyce, Rynek 16, 56-410 Dobroszyce, przedstawicielem w LGD jest Wójt Gminy, p.Artur Ciosek
  • Miasto i Gmina Międzybórz, ul. Kolejowa 13, 56-513 Międzybórz, Przedstawicielem jest p. Przemysław Sadowski
  • Miasto i Gmina Syców, ul. Mickiewicza 1, 56-500 Syców, przedstawicielem w LGD jest Burmistrz Miasta i Gminy, p. Sławomir Kapica
  • Gmina Oleśnica, ul. 11 Listopada 24, 56-400 Oleśnica, przedstawicielem w LGD jest Wójt Gminy, p. Marcin Kasina
  • Gmina Długołęka, ul. Robotnicza 12, Długołęka 55-095 Mirków, przedstawicielem w LGD jest Wójt Gminy, p. Iwona Agnieszka Łebek
  • Miasto i Gmina Jelcz-Laskowice ul. Wincentego Witosa 24, 55-220 Jelcz – Laskowice. Przedstawicielem jest p. Piotr Stajszczyk
  • Gmina Wilków, ul Wrocławska 11, 46-113 Wilków, przedstawicielem w LGD jest Wójt Gminy, p. Bogdan Zdyb
  • Gmina Dziadowa Kłoda, ul. Oleśnicka 1, 56-504 Dziadowa Kłoda, przedstawicielem w LGD jest Wójt Gminy, p. Robert Fryt

 

Sektor gospodarczy:

Akademia Działań Twórczych Elżbieta Adamska
Woźniak & Klejn Kancelaria Gospodarcza Anna Andrzejak - Woźniak
Bera Rafał Bednarzewski
WAS.ZPCH "BORAMEX"
P.H.U. Małgorzata Borowik
Hotel Jakubus
ABAKUS Wojciech Ciura
„Pewex” Mariusz Czarnasiak
F.W ""Bartosz Dorociak"
"PWO" Iwona Dąbrowska
Gospoda Pod Czarnym Kurem s.c.
"DJ ROBI - AKUSTIK" Robert Jadczak
Kociołek Jarosław "Arox"
KLEKS Łukasz Kowalski
PPHU „KUBET” Bogusław Kuciński
Usługi Remontowo-Budowlane Edward Kułot
Zakład Galwanizacyjno-Ślusarski
Szkoła Muzyczna "Muzyczny Zakątek"
PPHU-BETINA Beata Niwa
S.C. Piekarnia Zbigniew, Rafał, Anetta Powąska
Guard-System
"ARCHEKON Pracownia Archeologiczno-Konserwatorskamgr Paweł Rozwód"
FHU Skuza Mieczysław Skuza
KJ Platan
PPHU Aleksandra Sztura
"Jadwiga" Instytut Kosmetyczno - Medyczny Laboratorium Bioodnowy
Pierniki Wrocławskie- Piernikowe Dekoracje Anna Kuśmierek-Rudy