Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
baner logo

 

  • Agnieszka Kasina - Dyrektor Biura LGD Dobra Widawa, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Ewa Olejnik - Wicedyrektor Biura LGD Dobra Widawa , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Małgorzata Oleniecka -Specjalista ds. Aktywizacji, Animacji lokalnej i Współpracy, Wicedyrektor Biura LGD Dobra Widawa , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Joanna Praska - Specjalista ds. Wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju, Kontroli i Ewaluacji, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Aleksandra Borówka-Specjalista ds. informacyjno-doradczych i animacyjnych w obszarze działalności organizacji  społecznych, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Marta Kaszuba - Specjalista ds. wdrażania Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.