Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
baner logo
03.03.2023 r.
Zapraszamy serdecznie na Międzynarodowe Targi Turystyki i Czasu Wolnego we Wrocławiu, w dniach 3-5 marca, na stadion Tarczyński Arena.
Na zaproszenie Syców - Oficjalny profil miasta reprezentujemy nasze LGD. Będziemy promować Centrum Turystyczno-Rekreacyjne DOBRA WIDAWA, którego otwarcie zbliża się wielkimi krokami oraz aplikacje NATURALNA, KULTURALNA i NIEODKRYTA DOBRA WIDAWA. Razem z nami obecne jest również Arboretum Leśne im. prof. Stefana Białoboka, Nadleśnictwo Syców. Na stoisku Miasta i Gminy Syców jesteśmy w dniach 04.03 (sobota) i 04.03 (niedziela).
Podczas trzydniowej imprezy będzie można odwiedzić ponad 220 wystawców z wielu zakątków Polski i świata. Program imprezy obejmuje wiele atrakcji, prelekcji, warsztatów i niesamowitych wydarzeń.
Rozkład MTT Wrocław:
Miejsce - Tarczyński Arena Wrocław
03.03 - piątek, godz.: 10:00-17:00
04.03 - sobota, godz.: 10:00-18:00
05.03 - niedziela, godz.: 10:00-16:00
Zapraszamy nas stoisko nr 37 na „wyspie” Dolnego Śląska, poziom I – naprzeciwko sceny głównej.
Dla odwiedzających nasze stoisko będzie czekała miła niespodzianka od naszego Stowarzyszenia a przygotowana przez Mydlarnia Jòzefy - Manufaktura i sklep
Do zobaczenia.
Ulotka Centrum
Logotypy TRIP PL

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:

Europa inwestująca w obszary wiejskie”  

Operacja pn. "Turystyka Regionalna i Promocja Produktu Lokalnego" mająca na celu promocję produktu lokalnego oraz oferty turystycznej poprzez utworzenie "Centrum Turystycznego Granitowego Szlaku" oraz "Centrum Turystyczno-Rekreacyjnego "Dobra Widawa"" na obszarze dwóch LGD współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla Rozwoju Lokalnego w ramach inicjatywy LEADER; poddziałanie 19.3 Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.