Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
baner logo

15.04.2022 r.

W dniu wczorajszym lider naszego projektu współpracy: Krystian Ulbin – prezes LGD Szlakiem Granitu oraz Grzegorz Macko – Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego i Paweł Czyszczoń – Zastępca Dyrektora Departamentu Obszarów Wiejskich i Zasobów Naturalnych podpisali Aneks, na mocy którego zwiększy się kwota pomocy dla projektu współpracy "Turystyka Regionalna i Promocja Produktu Lokalnego" TRIP PL.

Ogólna kwota pomocy dla projektu współpracy wzrosła do kwoty: 2 812 554,00 zł:

1. Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Szlakiem Granitu” – kwota pomocy: 933 154,00 zł.

2. Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Dobra Widawa – kwota pomocy: 1 879 400,00 zł.

7 KW

Logotypy TRIP PL

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:

Europa inwestująca w obszary wiejskie”  

Operacja pn. "Turystyka Regionalna i Promocja Produktu Lokalnego" mająca na celu promocję produktu lokalnego oraz oferty turystycznej poprzez utworzenie "Centrum Turystycznego Granitowego Szlaku" oraz "Centrum Turystyczno-Rekreacyjnego "Dobra Widawa"" na obszarze dwóch LGD współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla Rozwoju Lokalnego w ramach inicjatywy LEADER; poddziałanie 19.3 Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.