Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
baner logo

 

 

Serdecznie zapraszamy na konferencję podsumowującą projekt współpracy „Kultura bez granic” realizowany przez Lokalną Grupę Działania Dobra Widawa oraz Stowarzyszenie „Brzesko-Oławska Wieś Historyczna”.

Miło będzie nam gościć osoby i organizacje - rękodzielników, artystów, zespoły ludowe - zajmujące się twórczością artystyczną, tradycyjną, współczesną, amatorską i profesjonalną z obszaru obu stowarzyszeń, a także wszystkich zainteresowanych tematem promocji dziedzictwa kulturowego związanego z tradycją i sztuką ludową.

Konferencja odbędzie się w dniu 20.maja 2022 r. o godz. 10.00 w Sali Konferencyjnej Oleśnickiej Biblioteki Publicznej im. M. Reja w Oleśnicy przy ul. Reja 10.

Wydarzenie połączone zostanie z wernisażem fotografii przedstawiających uczestników projektu.

Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie formularza rekrutacyjno-zgłoszeniowego (pobierz tutaj) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W przypadku dużej ilości zgłoszeń decydować będzie ich kolejność.

Projekt realizowany w ramach poddziałania 19.3 "Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

 

KBG logotypy i podpisy 1

Chcesz wypromować swoją twórczość? Zastanawiasz się, jak zwiększyć rozpoznawalność swoich wyrobów? Zapraszamy osoby i organizacje - rękodzielników, artystów, zespoły ludowe - zajmujące się twórczością artystyczną, tradycyjną, współczesną, amatorską i profesjonalną z obszaru LGD Dobra Widawa do współpracy w ramach projektu „Kultura bez granic”.

Kultura bez granic 1

Projekt zakłada działania promujące dziedzictwo kulturowe związane z tradycją i sztuką ludową.

Niedawno zakończyła się inwentaryzacja podmiotów działających w sferze dziedzictwa kulturowego, za udział w której serdecznie dziękujemy.
W oparciu o nią w najbliższym czasie planujemy stworzyć internetową bazę twórców (w jej ramach odbędą się profesjonalne sesje fotograficzne Państwa działalności, wrzesień br.) oraz przeprowadzić dla Państwa 2 spotkania na temat promocji dziedzictwa kulturowego (wrzesień-październik br.).
 
W dalszej kolejności zamierzamy wydać ulotkę i broszurę promującą nasze dziedzictwo.
 
Aby wziąć udział w tych działaniach, należy zadeklarować chęć współpracy z LGD Dobra Widawa poprzez wypełnienie Deklaracji udziału w projekcie i przesłanie jej skanu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 31 sierpnia 2021 r. Oczywiście Deklarację można złożyć też osobiście w biurze LGD.

Do pobrania: DEKLARACJA UDZIAŁU W PROJEKCIE 

 1       2 LEADER       3 logo Partnerstwa LGD kolor10a     BOWH logotyp 2015   4 PROW 2014 2020 logo kolor

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

Operacja pn. „Kultura bez granic” mająca na celu poprawę dostępu do edukacji ekologicznej oraz kulturowej mieszkańców  2 obszarów LGD z województwa opolskiego

Czytaj więcej...