Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
baner logo

Chcesz wypromować swoją twórczość? Zastanawiasz się, jak zwiększyć rozpoznawalność swoich wyrobów? Zapraszamy osoby i organizacje - rękodzielników, artystów, zespoły ludowe - zajmujące się twórczością artystyczną, tradycyjną, współczesną, amatorską i profesjonalną z obszaru LGD Dobra Widawa do współpracy w ramach projektu „Kultura bez granic”.

Kultura bez granic 1

Projekt zakłada działania promujące dziedzictwo kulturowe związane z tradycją i sztuką ludową.

Niedawno zakończyła się inwentaryzacja podmiotów działających w sferze dziedzictwa kulturowego, za udział w której serdecznie dziękujemy.
W oparciu o nią w najbliższym czasie planujemy stworzyć internetową bazę twórców (w jej ramach odbędą się profesjonalne sesje fotograficzne Państwa działalności, wrzesień br.) oraz przeprowadzić dla Państwa 2 spotkania na temat promocji dziedzictwa kulturowego (wrzesień-październik br.).
 
W dalszej kolejności zamierzamy wydać ulotkę i broszurę promującą nasze dziedzictwo.
 
Aby wziąć udział w tych działaniach, należy zadeklarować chęć współpracy z LGD Dobra Widawa poprzez wypełnienie Deklaracji udziału w projekcie i przesłanie jej skanu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 31 sierpnia 2021 r. Oczywiście Deklarację można złożyć też osobiście w biurze LGD.

Do pobrania: DEKLARACJA UDZIAŁU W PROJEKCIE