Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
baner logo

Zapraszamy do pobrania i testowania naszej drugiej aplikacji mobilnej. To aplikacja NATURALNA Dobra Widawa, która ułatwia zaplanowanie pobytu czy wycieczki po obszarze Lokalnej Grupy Działania Dobra Widawa.

N logo

NATURALNA Dobra Widawa w szczególności dedykowana jest miłośnikom wypoczynku na łonie natury. Znajdziesz tu informacje o walorach przyrodniczych, a także wykaz bazy sportowo-rekreacyjnej, noclegowej czy gastronomicznej, w tym produktów lokalnych.

Aplikacja zawiera też opis przykładowych tras - do wyboru, ale daje również możliwość samodzielnego planowania wycieczek.

 

Aplikację można pobrać bezpłatnie ze strony www.dobrawidawa.pl/app, ze Sklepu Play oraz z App Store, a także poprzez zeskanowanie kodu QR umieszczonego m.in. w naszych kalendarzach na rok 2021 oraz w punktach informacyjnych.

 

Jeśli uważacie, że warto wzbogacić aplikację o jeszcze jakiś zabytek, trasę czy obiekt, zapraszamy do kontaktu.

 

Zapraszamy również do pobrania aplikacji KULTURALNA Dobra Widawa i przekonania się, jakie skarby kryje nasz obszar. 

 

QR kod

Pobierz aplikację i odkrywaj piękno naszego obszaru!

Baner N ok