Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
baner logo

Zapraszamy do pobrania i testowania naszej pierwszej aplikacji mobilnej. A mowa o aplikacji KULTURALNA Dobra Widawa, która ułatwia zaplanowanie pobytu czy wycieczki po obszarze Lokalnej Grupy Działania Dobra Widawa.

K logo Kopia

KULTURALNA Dobra Widawa w szczególności dedykowana jest osobom, które chciałyby poznać dziedzictwo kulturowo-historyczne obszaru.

Znajdziecie tu informacje o walorach kulturowo-przyrodniczych, a także wykaz bazy sportowo-rekreacyjnej, noclegowej czy gastronomicznej, w tym produktów lokalnych. Aplikacja zawiera też opis przykładowych tras do wyboru, ale daje również możliwość samodzielnego planowania wycieczek.

 

Aplikację można pobrać bezpłatnie ze strony www.dobrawidawa.pl/app, ze Sklepu Play oraz z App Store, a także poprzez zeskanowanie kodu QR umieszczonego poniżej, a także m.in. w naszych kalendarzach na rok 2021 oraz w punktach informacyjnych.

 

Jeśli uważacie, że warto wzbogacić aplikację o jeszcze jakiś zabytek, trasę czy obiekt, zapraszamy do kontaktu.

 

A już wkrótce przedstawimy Wam kolejną aplikację, czyli NATURALNĄ Dobrą Widawę, dedykowaną miłośnikom wypoczynku na łonie natury.

 

QR kod

Pobierz aplikację i odkrywaj piękno naszego obszaru!

 

 

 

 

Baner K ok