Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
baner logo

Informujemy, że żaden podmiot nie zgłosił zamiaru realizacji operacji własnej nr 3/2018 pn. „Innowacyjny sposób prezentacji walorów przyrodniczych i kulturowych obszaru w celu poprawy atrakcyjności turystycznej obszaru.” (do pobrania)

 

Informujemy, że żaden podmiot nie zgłosił zamiaru realizacji operacji własnej nr 4/2018 pn. „Innowacyjny sposób prezentacji walorów przyrodniczych i kulturowych obszaru w celu poprawy atrakcyjności turystycznej obszaru.” (do pobrania)

 

Informujemy, że żaden podmiot nie zgłosił zamiaru realizacji operacji własnej pn: „Opracowanie dokumentacji dotyczącej szlaków turystycznych - rowerowych/konnych, kajakowych”.

 (Treść ogłoszenia nr 1)

 

Informujemy, że żaden podmiot nie zgłosił zamiaru realizacji operacji własnej pn: „Filmy promujące historyczno-kulturowe oraz przyrodniczo-rekreacyjne walory obszaru Dobrej Widawy, z uwzględnieniem zagospodarowania turystycznego obszaru”.

 (Treść ogłoszenia nr 2)

Informacja o planowanej do realizacji operacji własnej

A. Zakres tematyczny operacji

Promowanie obszaru objętego LSR

Tytuł operacji:  Wsparcie „Jarmarku Produktu Lokalnego” w 2017 i 2018 roku

Operacja powinna być zgodna z:

Przedsięwzięciem I. „Dobra Widawa” – miejsce atrakcyjnego i smacznego wypoczynku

Celem ogólnym 1. Zwiększenie poziomu atrakcyjności turystycznej i przedsiębiorczości na obszarze Dobrej Widawy

Celem szczegółowym 1.1. Stworzenie atrakcyjnej i konkurencyjnej oferty turystycznej, w tym rozwijającej ofertę produktów i usług lokalnych

Czytaj więcej...

  1. Zakres tematyczny operacji

Promowanie obszaru objętego LSR - Zastosowanie nowoczesnych narzędzi multimedialnych w prezentacji dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego – aplikacja. Wykonanie aplikacji mobilnej ma na celu promocję walorów kulturowych 10 gmin należących do partnerstwa Lokalna Grupa Działania Dobra Widawa.