Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
baner logo

Ostoja Sztuki jest to Ostoja rodzinnych pracowni artystycznych.Znajduje się w malowniczej gminie Dziadowa Kłoda we wsi Radzowice 10. Ostoja to nie tylko pracownie ale również organizacja wielu imprez w tym spotkania integracyjne imprezy tematyczne , zakończenia roku 3-cich klas i weekendowe spotkania ze sztuką.
Wojciech Sztura - Mistrz Wikliniarstwa prowadzi [pracownię wikliny użytkowej do domu i ogrodu . Prowadzi również wiele warsztatów edukacyjny z wikliniarstwa dla dzieci i dorosłych.
Aleksandra Sztura artysta malarz pracownia malarstwa olejnego i akrylowego. Dodatkową pracownią Aleksandry Sztury jest pracownia szycia artystycznego. Pani Aleksandra również prowadzi wiele warsztatów dla dzieci i dorosłych z zakresu malarstwa jak i tworzenia pięknych dzieł z tkanin.
W siedzibie Ostoji Radzowice 10 posiadamy Galerię Sztuki na pięterku gdzie mile można spędzić czas i wypić smaczną kawkę.wiklina

 

 

 

Kontakt:

Aleksandra i Wojciech Szturowie

Radzowice 10