Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
baner logo
Szanowni Państwo,

na podstawie § 21 ust. 2, 5 lit. a), 6 i 7 Statutu Lokalnej Grupy Działania Dobra Widawa Zarząd Stowarzyszenia zwołuje Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Lokalnej Grupy Działania Dobra Widawa.

Walne Zebranie odbędzie się 25 marca 2019 r. (poniedziałek) o godz. 17:00 w Bibliotece i Forum Kultury w Oleśnicy, ul. Reja 10, sala konferencyjna (parter).

Porządek zebrania znajduje się w załączniku (do pobrania).

Jeżeli nie będą Państwo w stanie uczestniczyć w Nadzwyczajnym Walnym Zebraniu, prosimy o kontakt z biurem Stowarzyszenia: nr tel.: 71 314 32 01, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz o przekazanie usprawiedliwienia nieobecności w ciągu 7 dni od Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Członków do biura Stowarzyszenia LGD Dobra Widawa.

Propozycje zmian w Lokalnej Strategii Rozwoju, Regulaminie Pracy Rady oraz w Procedurze naboru wniosków zostaną zamieszone na stronie internetowej www.dobrawidawa.pl do 22.03.2019 r.
 

Z wyrazami szacunku,
Agnieszka Kasina
Prezes Zarządu LGD Dobra Widawa