Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
baner logo

Szanowni Państwo,

W związku z realizacją działań w zakresie monitoringu i ewaluacji strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność w ramach PROW 2014-2020 zapraszamy Państwa na warsztat refleksyjny, który odbędzie się 13 lutego 2019 r. o godz. 10.00 w Sali Konferencyjnej budynku siedziby Stowarzyszenia.

Na spotkaniu omawiane będą działania przeprowadzone w 2018 roku w ramach realizacji lokalnej strategii rozwoju, a przede wszystkim kwestie związane z naborami wniosków w ramach poddziałania 19.2. Omówiona zostanie również realizacja wskaźników zaplanowanych w LSR na lata 2016-2018.

W warsztacie udział wezmą przedstawiciele: Zarządu, Rady, Komisji Rewizyjnej, Biura Lokalnej Grupy Działania Dobra Widawa, Władz Gmin Partnerskich, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, Beneficjentów działań 19.2 oraz Członków stowarzyszenia LGD Dobra Widawa.

 

Liczymy na Państwa obecność i aktywny udział w warsztacie.

 

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie przybycia do dn. 08.02.2019 r.