Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
baner logo

Lokalna Grupa Działania Dobra Widawa, serdecznie zaprasza na X Jubileuszowy Jarmark Produktu Lokalnego, w dniach 15-16 września 2018r. na oleśnickim rynku. Nasze Stowarzyszenie już dziesiąty raz ma przyjemność organizować dla Państwa to niezwykłe wydarzenie.

W tym roku z racji jubileuszowej edycji chcielibyśmy skupić się na największym potencjale naszej organizacji, czyli „ aktywnej społeczności Dobrej Widawy”, która wytworzyła się prze lata współpracy ze Stowarzyszeniem. Chcemy opowiedzieć Państwu o niesamowitych ludziach, którzy tworzą Stowarzyszenie, o ich dokonaniach i codziennej pracy. Jarmark Produktu Lokalnego to najlepsza okazja do spotkania się z nimi, skosztowania ich przysmaków, podziwiania ręcznie wykonanych przedmiotów. To także wspaniała okazja do rozmowy z członkami Stowarzyszenia, którzy są z nami od początku i chętnie podzielą się z Państwem swoim doświadczeniem i energią do działania.

Wszystkie atrakcje będą czekać na Państwa w strefach:

- „Smaki Dobrej Widawy”,

- „Skarby Dobrej Widawy” ,

- „Strefie Rozmaitości”,

- „Strefie Miodów”,

- „Strefie dla Dzieciaka” ,

- „Strefie NGO”.