Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
baner logo

* Formularze zgłoszeniowe (wypełnione i podpisane) prosimy przesyłać mailem pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , pocztą lub składać osobiście w siedzibie LGD: Lokalna Grupa Działania Dobra Widawa, ul. Wojska Polskiego 67/69, 56-400 Oleśnica do dnia 30 sierpnia 2018r. (decyduje data wpływu do siedziby biura).

Formularz dla twórców z terenu LGD Dobra Widawa (do pobrania)

Formularz dla twórców spoza terenu LGD Dobra Widawa (do pobrania)

Regulamin Jarmarku (do pobrania)

UWAGA!!!

* Wysłanie zgłoszenia nie jest równoznaczne z zakwalifikowaniem do udziału w Jarmarku. Udział w Jarmarku będzie potwierdzany telefonicznie, mailowo bądź pisemnie przez biuro LGD Dobra Widawa

* Wystawcy nie posiadający potwierdzonego zgłoszenia nie mogą wystawiać swoich produktów na Jarmarku.

* Organizator zastrzega sobie wybór asortymentu spośród nadesłanych zgłoszeń.

*Podpis pod formularzem zgłoszeniowym jest jednoznaczny z akceptacja Regulaminu Jarmarku i potwierdzeniem zapoznania się i akceptacji zasad przetwarzania danych osobowych na potrzeby rekrutacji.