Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
baner logo

Szanowni Państwo,          

W ostatni weekend czerwca tj. 29.06-01.07.2018 r. na lotnisku w Oleśnicy organizowany jest VI Międzynarodowy Zlot Pojazdów Amerykańskich "American Cars Mania". Wydarzenie trwa 3 dni z koncertami na żywo (piątek to dzień muzyki country, sobota koncert Oddział Zamknięty, niedziela koncert Eweliny Lisowskiej), wystawia się ponad pół tysiąca amerykańskich pojazdów z Polski i Europy, odbędą się widowiskowe wyścigi na 1/4 mili amerykańskich potworów, jazdy wyczynowe na quadach, konkurs Pin-Up Girl, mamy spore wesołe miasteczko, odwiedzi nas około 40-50 tysięcy ludzi. Gościem specjalnym jest m.in. Pan Włodzimierz Zientarski oraz inne osoby opiniotwórcze.

Organizatorzy zapraszają rękodzielników zrzeszonych w LGD Dobra Widawa do  promowania swojej działalności włącznie z prowadzeniem sprzedaży swoich produktów w czasie trwania imprezy. 

Wystawienie stoiska jest bezpłatne. Jedyny warunek to zakaz sprzedaży wyrobów garmażeryjnych i innych produktów spożywczych oraz napoi, które będzie można konsumować na miejscu np. pierogi, kiełbasę, mięsa, ciasta, wino, soki, słodycze, piwa, ryby, każdy rodzaj pieczywa, sery i inne produkty nadające się do spożycia na miejscu. Stanowiska wystawców nie mogą stanowić konkurencji dla firmy gastronomicznej obsługującej naszą imprezę. Zaznaczamy, że wyłączność na usługi gastronomiczne ma firma zewnętrzna z którą podpisaliśmy umowę. Wystawca, który złamie w/w zasadę będzie poproszony o natychmiastowe opuszczenie miejsca wystawowego. Reasumując można wystawiać i sprzedawać rękodzieło, miody, konfitury, inne przetwory w słoikach, ozdoby, dzieła sztuki czyli ogólnie wszystko co jest wytworem lokalnych rzemieślników z wyjątkiem produktów spożywczych, które mogą stanowić konkurencję dla firmy cateringowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 22.06.2018 wg układu:

1. Firma

2. Adres

3. Telefon kontaktowy, mail kontaktowy

4. Wielkość stoiska (m2 x m2)

5. Wystawiany asortyment.