Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
baner logo

Szanowni Państwo,

Informujemy, że termin kolejnego naboru wniosków w projekcie grantowym, pt: „Dobra Widawa” nasze dziedzictwo i tożsamość oraz „Rekreacja „Dobrej Widawy” został ostatecznie ustalony.

Konkurs zostanie ogłoszony w dniu 04.06.2018 a termin składania wniosków przez osoby, podmioty zainteresowane realizacją zadania w ramach projektu grantowego rozpocznie się w dniu 18.06.2018 o godz. 9:00, a zakończy się w dniu 02.07.2018r. o godz.14:00.

APLIKACJA, W KTÓREJ BĘDZIE MOŻNA WYPEŁNIAĆ WNIOSKI ZOSTANIE URUCHOMIONA W DZIEŃ OGŁOSZENIA KONKURSU, TJ. 4 CZERWCA 2018R. JEŻELI JUŻ DZISIAJ CHCĄ PAŃSTWO ROZPOCZĄĆ WYPEŁNIANIE WNIOSKU TO ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ (PONIŻEJ ZNAJDUJE SIĘ LINK, GDZIE ZNAJDĄ PAŃSTWO WSZYSTKIE NIEZBĘDNE DOKUMENTY).

http://www.dobrawidawa.pl/dla-beneficjenta/operacje-grantowe/711-nowa-procedura-grantowa

Zadaniami, na realizację których może zostać przyznany grant w przypadku projektu grantowego „Rekreacja „Dobrej Widawy” są:

  • zakup nowych maszyn lub wyposażenia, rzeczy w tym materiałów, usług służących odnowieniu infrastruktury sportowej i rekreacyjnej na potrzeby mieszkańców,
  • zakup nowych maszyn lub wyposażenia, rzeczy w tym materiałów, usług służących wykorzystaniu obiektów sportowo – rekreacyjnych na rzecz aktywizacji społecznej.

Zadaniami, na realizację których może zostać przyznany grant w ramach projektu granowego „Dobra Widawa nasze dziedzictwo i tożsamość” są:

  • zakup nowych maszyn lub wyposażenia, rzeczy w tym materiałów dla lokalnych zespołów ludowych, artystycznych, KGW, np. strojów, instrumentów oraz innych niezbędnych przedmiotów i urządzeń, (UWAGA!!! W RAMACH TEGO NABORU MOŻNA ZAKUPIĆ TAKŻE UŻYWANE MASZYNY LUB WYPOSAŻENIE, STANOWIĄCE EKSPONATY zgodnie z17 UST. 1, PKT 5 Rozporządzenia),
  • zakup usług, nowych maszyn lub wyposażenia, rzeczy w tym materiałów niezbędnych do realizacji zadania, którego celem jest kultywowanie lokalnego dziedzictwa, tradycji i obrzędów, wsparcie działalności lokalnych zespołów ludowych, artystycznych, KGW, zachowanie dziedzictw lokalnego.

UWAGA!!!

NALEŻY PAMIĘTAĆ, ŻE PROJEKTY GRANTOWE MAJĄ NA CELU PRZEDE WSZYSTKIM AKTYWIZACJĘ LOKALNEJ SPOŁECZNOŚCI, DLATEGO KAŻDY GRANTOBIORCA W SWOIM ZADANIU MUSI ZAPLANOWAĆ DZIAŁANIA AKTYWIZACYJNE SKIEROWANE DO MIESZKAŃCÓW OBSZARU LGD.