Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
baner logo

Szanowni Państwo,

na podstawie § 21 ust. 2, 5 lit. a), 6 i 7 Statutu Lokalnej Grupy Działania Dobra Widawa Zarząd Stowarzyszenia zwołuje Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Lokalnej Grupy Działania Dobra Widawa.

Walne Zebranie odbędzie się 5 marca 2018 r. (poniedziałek) o godz. 17:00 w Bibliotece i Forum Kultury w Oleśnicy, ul. Reja 10, sala konferencyjna (parter).

Porządek obrad:

 1. Otwarcie Nadzwyczajnego Walnego Zebrania – Prezes Zarządu p. Agnieszka Kasina.
 2. Wybór przewodniczącego Walnego Zebrania, wiceprzewodniczącego oraz sekretarza.
 3. Stwierdzenie ważności i prawomocności Walnego Zabrania Członków Lokalnej Grupy Działania Dobra Widawa.
 4. Przyjęcie porządku obrad.
 5. Powołanie Komisji Skrutacyjnej.
 6. Omówienie proponowanych zmian w „Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność Partnerstwa Dobra Widawa w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 (z perspektywą do 2023)”.
 7. Podjęcie uchwały nr 1/2018 w sprawie wprowadzenia zmian w „Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność Partnerstwa Dobra Widawa w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 (z perspektywą do 2023)”.
 8. Omówienie proponowanych zmian w „Lokalnych kryteriach wyboru”.
 9. Podjęcie uchwały nr 2/2018 w sprawie wprowadzenia zmian w „Lokalnych kryteriach wyboru”.
 10. Omówienie proponowanych zmian w:
 • „Regulaminie Pracy Rady LGD Dobra Widawa”;
 • „Procedurze naboru wniosków – operacje konkursowe”;
 • „Procedurze realizacji przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Dobra Widawa projektów grantowych, w tym dokonywania wyboru grantobiorców”.
 1. Podjęcie uchwały nr 3/2018 w sprawie wprowadzenia zmian do „Regulaminu Pracy Rady LGD Dobra Widawa”.
 2. Podjęcie uchwały nr 4/2018 w sprawie wprowadzenia zmian w „Procedurze naboru wniosków dla operacji konkursowych”.
 3. Podjęcie uchwały nr 5/2018 w sprawie wprowadzenia zmian w „Procedurze realizacji przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Dobra Widawa projektów grantowych, w tym dokonywania wyboru grantobiorców”.
 4. Informacja o zmianie sposobu informowania członków LGD o Walnych Zebraniach Członków LGD.
 5. Przedstawienie planu działania Stowarzyszenia na 2018 r.
 6. Wolne wnioski.
 7. Zamknięcie obrad.

 

Wszystkie dokumenty omawiane podczas Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Członków Lokalnej Grupy Działania Dobra Widawa zostały zamieszczone poniżej:

1. Strategia Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność Partnerstwa Dobra Widawa w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 (z perspektywą do 2023)” (do pobrania); (do pobrania)

2. Lokalne kryteria wyboru (do pobrania);

3. Regulamin Pracy Rady LGD Dobra Widawa (do pobrania);

4. Procedura naboru wniosków – operacje konkursowe (do pobrania);

5. Procedura realizacji przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Dobra Widawa projektów grantowych, w tym dokonywania wyboru grantobiorców (do pobrania).

 

Od kolejnego Walnego Zebrania Członków planujemy wprowadzić zmianę sposobu informowania członków LGD o Walnych Zebraniach Członków LGD. Chcielibyśmy, aby tradycyjne listy polecone zostały zastąpione przez informacje wysyłane drogą mailową oraz informacje zamieszczane na stronach internetowych. W związku z powyższym zwracamy się z prośbą o aktualizację w biurze LGD swoich danych teleadresowych, które umożliwią skuteczne skontaktowanie się z Państwem.

Jeżeli nie będą Państwo w stanie uczestniczyć w Nadzwyczajnym Walnym Zebraniu, prosimy o kontakt z biurem Stowarzyszenia: nr tel.: 71 314 32 01, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz o przekazanie usprawiedliwienia nieobecności w ciągu 7 dni od Walnego Zebrania Członków do biura stowarzyszenia LGD Dobra Widawa.

                                                                                                                               Z poważaniem,

                                                                                                                               Zarząd Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Dobra Widawa