Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
baner logo

Po przeprowadzonych spotkaniach animacyjnych, które odbywały się na dożynkach gminnych w Wilkowie 9 września 2017 r. LGD Dobra Widawa, podjęła decyzję o przeprowadzeniu dalszych działań w celu zaktywizowania lokalnych społeczności tam gdzie występuje niska aktywność projektowa.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych z gmin: Bierutów, Czernica, Długołęka, Dobroszyce, Dziadowa Kłoda, Międzybórz, Jelcz-Laskowice, Syców oraz Oleśnica a w szczególności mieszkańców gminny Wilków na spotkanie pt. „Jak mieszkańcy obszaru Partnerstwa Dobraw Widawa mogą skorzystać z pomocy w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju?”

Na spotkaniu będą omawiane wymogi formalne dotyczące zakładania fundacji lub stowarzyszeń oraz możliwości skorzystania z pomocy kierowanej do lokalnej społeczności w formie grantów.

Termin i miejsce:

19.12.2017 r. Gminny Ośrodek Kultury w Wilkowie godz. 16.00

 

 

fa2f36e1bc15f4a1116a1ac31032be64 L