Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
baner logo

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjno – konsultacyjne, nt. zasad oceniania i wyboru projektów przez LGD oraz realizacji i rozliczania operacji. W szczególności zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych, Kół Gospodyń Wiejskich, lokalnych zespołów ludowych i artystycznych, zainteresowanych mieszkańców obszaru objętego Lokalną Strategią Rozwoju.

Program spotkania:

- zasady i kryteria udzielenia grantu,

- niezbędne do zrealizowania przez potencjalnego Grantobiorcę cele i wskaźniki,

- podstawowe informacje z zakresu realizacji i rozliczania grantu.

Spotkanie jest organizowane w związku z planowanym konkursem na wybór grantobiorców w ramach realizacji przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Dobra Widawa projektu grantowego pod nazwą „Dobra Widawa nasze dziedzictwo i tożsamość”.

Projekt grantowy będzie dotyczył wsparcia działalności lokalnych zespołów ludowych, artystycznych, KGW. Wsparte będą ich działania dotyczące np. zakupu strojów, instrumentów, wyposażenia do kuchni oraz realizowane działania dla mieszkańców dotyczące kultywowania lokalnego dziedzictwa, obrzędów i tradycji (warsztaty, publikacje, etc.)

Pula środków dostępnych w naborze: 300 000zł.

Wartość jednego zadania oraz kwota przyznanego grantu nie może być niższa niż 5 000 oraz wyższa ni 30 000 zł.

 

Spotkanie odbędzie się 19 grudnia 2017r. o godz. 10:00 w siedzibie LGD Dobra Widawa, ul. Wojska Polskiego 67/69.

 

Prosimy o potwierdzenie przybycia na spotkanie drogą e-mailową do dnia 18.12.2017r., do godziny 12:00. W e-mailu prosimy podać liczbę uczestników!!!