Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
baner logo

Po przeprowadzonych spotkaniach animacyjnych, które odbywały się na przełomie lipca i września 2017 r. na terenie 10 gmin obszaru LGD Dobra Widawa, podjęliśmy decyzję o przeprowadzeniu dalszych działań w celu zaktywizowania lokalnych społeczności tam gdzie występuje niska aktywność projektowa.

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych z gmin: Bierutów, Czernica, Długołęka, Dobroszyce, Dziadowa Kłoda, Jelcz-Laskowice, Syców, Oleśnica oraz Wilków a w szczególności mieszkańców gminny Międzybórz na spotkanie pt. „Jak mieszkańcy obszaru Partnerstwa Dobraw Widawa mogą skorzystać z pomocy w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju?”

Na spotkaniu będą omawiane wymogi formalne dotyczące zakładania fundacji lub stowarzyszeń oraz możliwości skorzystania z pomocy kierowanej do lokalnej społeczności w formie grantów.

 

Termin i miejsce:

24.10.2017 r. Gminny Ośrodek Kultury w Międzyborzu godz. 16.30