Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
baner logo

 

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi konkursami ofert ogłoszonymi przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego:

 

1) otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych z zakresu kultury i ochrony dziedzictwa kulturowego w 2014 r. - szczegółowe informacje  oraz dokumenty do pobrania na stronie internetowej: http://www.umwd.dolnyslask.pl/kultura/otwarty-konkurs-ofert/oferty-realizacji-zadan-publicznych-2014/ ,

 

2) otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych Województwa Dolnośląskiego z zakresu kultury fizycznej w roku 2014, realizowanego przez organizacje pozarządowe - szczegółowe informacje  oraz dokumenty do pobrania na stronie internetowej: http://bip.umwd.dolnyslask.pl/dokument.php?iddok=22504&idmp=127&r=r ,

 

3) otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych z zakresu turystyki w 2014r. - szczegółowe informacje  oraz dokumenty do pobrania na stronie internetowej: http://bip.umwd.dolnyslask.pl/dokument.php?iddok=22454&idmp=127&r=r .