Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
baner logo

Członkowie Stowarzyszenia LGD Dobra Widawa proszeni są o zaktualizowanie swoich danych adresowych oraz danych kontaktowych, w tym zwłaszcza adresów mailowych.

Prośba skierowana jest zwłaszcza do osób, które jako kontaktowy adres mailowy podały e-mail na serwerze gmail.com 

 W związku ze zmianami dotyczącymi polityki bezpieczeństwa prowadzonej przez operatora poczty e-mail na serwerze gmail.com (w zakresie zmiany wymagań dotyczących nadawców wprowadzanych od grudnia 2023 r., a w szczególności od 1 lutego 2024 r. – więcej na stronie https://support.google.com/a/answer/81126?visit_id=638427193733245961-2091995075&p=UnsolicitedRateLimitError&rd=2#zippy=%2Cwymagania-dotycz%C4%85ce-wszystkich-nadawc%C3%B3w ) i z otrzymanymi od naszych Członków sygnałami, że wysyłane od nas za pomocą adresu e-mail treści do Nich nie docierają, kierujemy do Państwa prośbę o podanie dodatkowego adresu e-mail na innym serwerze pocztowym niż gmail.com.

Wysyłane do Państwa wiadomości będą przesyłane na oba adresy, aby uniknąć sytuacji braku komunikacji.

 Ponadto informujemy, że po rozmowie z konsultantem operatora naszej poczty e-mail (w zakresie naszej domeny) zostały przez niego wygenerowane rekordy SPF oraz włączono DKIM (metody zapobiegające oznaczaniu wiadomości jako spam po stronie odbiorcy i uwierzytelniania poczty e-mail).

Działanie Google ma związek z zaostrzaniem polityki bezpieczeństwa i ochrony użytkowników poczty Gmail przed spamem/niechcianymi wiadomościami. W takim razie rekomendujemy także dodanie do listy zatwierdzonych nadawców naszych adresów e-mail (więcej na stronie:  https://support.google.com/a/answer/60752?hl=pl ):

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.