Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
baner logo

 

 
W związku z realizacją przez Lokalną Grupę Działania Dobra Widawa działań w zakresie monitoringu i ewaluacji Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność w ramach PROW 2014-2020, serdecznie zapraszamy Członków Stowarzyszenia LGD Dobra Widawa na warsztat refleksyjny, który odbędzie się 26 lutego 2024 r. o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Centrum Turystyczno - Rekreacyjnego w Stradomi Wierzchniej przy ul. Sosnowej 10. Na spotkaniu omówione zostaną działania przeprowadzone w 2023 roku w ramach realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju, a przede wszystkim kwestie związane z realizacją zadań w ramach poddziałania 19.2. Omówiona zostaną również plany Stowarzyszenia na 2024 rok.
 
W warsztacie udział wezmą przedstawiciele: Zarządu, Rady, Komisji Rewizyjnej, Biura Lokalnej Grupy Działania Dobra Widawa, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, przedstawicieli władz Gmin Partnerstwa Dobra Widawa oraz pracowników Urzędów odpowiedzialnych za składane projekty do LGD Dobra Widawa i Beneficjentów działań 19.2. 
 
Materiały omawiane na warsztacie refleksyjnym zostaną zamieszczone na www.dobrawidawa.pl minimum trzy dni przed planowanym spotkaniem.
 
Liczymy na Państwa obecność i aktywny udział w warsztacie a jednocześnie prosimy o aktualizację danych adresowych i do korespondencji mailowej.
 
 
UWAGA!
W związku ze zmianami dotyczącymi polityki bezpieczeństwa prowadzonej przez operatora poczty e-mail na serwerze gmail.com (w zakresie zmiany wymagań dotyczących nadawców wprowadzanych od grudnia 2023 r., a w szczególności od 1 lutego 2024 r. – więcej na stronie
 
https://support.google.com/a/answer/81126?visit_id=638427193733245961-2091995075&p=UnsolicitedRateLimitError&rd=2#zippy=%2Cwymagania-dotycz%C4%85ce-wszystkich-nadawc%C3%B3w ) i z otrzymanymi od naszych Członków sygnałami, że wysyłane od nas za pomocą adresu e-mail treści do Nich nie docierają, kierujemy do Państwa prośbę o podanie dodatkowego adresu e-mail na innym serwerze pocztowym niż gmail.com
 
Wysyłane do Państwa wiadomości będą przesyłane na oba adresy, aby uniknąć sytuacji braku komunikacji.
 
Ponadto informujemy, że po rozmowie z konsultantem operatora naszej poczty e-mail (w zakresie naszej domeny) zostały przez niego wygenerowane rekordy SPF oraz włączono DKIM (metody zapobiegające oznaczaniu wiadomości jako spam po stronie odbiorcy i uwierzytelniania poczty e-mail).
 
Działanie Google ma związek z zaostrzaniem polityki bezpieczeństwa i ochrony użytkowników poczty Gmail przed spamem/niechcianymi wiadomościami. W takim razie rekomendujemy także dodanie do listy zatwierdzonych nadawców naszych adresów e-mail (więcej na stronie: 
 
 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.