Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
baner logo

Szanowni Państwo,

na podstawie § 21 ust. 5, 6 i 7 Statutu Stowarzyszenia „Lokalna Grupa Działania Dobra Widawa” Zarząd Stowarzyszenia zwołuje Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia „Lokalna Grupa Działania Dobra Widawa”.

Nadzwyczajne Walne Zebranie odbędzie się 25 maja 2023 r. (czwartek) o godz. 17:00 w sali konferencyjnej w Internacie Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Oleśnicy przy ul. Wojska Polskiego 67/69 (budynek, w którym mieści się biuro Stowarzyszenia LGD Dobra Widawa, brama po lewej stronie).

 

Porządek obrad:

  1. Otwarcie Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia „Lokalna Grupa Działania Dobra Widawa” – Prezes Zarządu p. Agnieszka Kasina.
  2. Wybór przewodniczącego Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia „Lokalna Grupa Działania Dobra Widawa”, Wiceprzewodniczącego oraz Sekretarza.
  3. Stwierdzenie ważności i prawomocności Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia „Lokalna Grupa Działania Dobra Widawa”.
  4. Przyjęcie porządku obrad.
  5. Powołanie Komisji Skrutacyjnej.
  6. Przedstawienie projektu „Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność Partnerstwa Dobra Widawa na lata 2023-2027”.
  7. Podjęcie Uchwały nr 6/2023 w sprawie zatwierdzenia „Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność Partnerstwa Dobra Widawa na lata 2023-2027”.
  8. Wolne wnioski.
  9. Zamknięcie obrad.

W związku z tym, że uwagi oraz propozycje zmian do LSR można zgłaszać do 22 maja 2023 r., projekt LSR zamieszczony będzie na stronie LGD w dniu 23.05.2023 r.

Jeżeli nie będą Państwo w stanie uczestniczyć w Nadzwyczajnym Walnym Zebraniu, prosimy o kontakt z biurem Stowarzyszenia: nr tel.: 71 314 32 01, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz o przekazanie usprawiedliwienia nieobecności w ciągu 7 dni od Walnego Zebrania Członków do biura stowarzyszenia LGD Dobra Widawa.

Zgodnie z § 12 pkt 2 Statutu Lokalnej Grupy Działania Dobra Widawa: członek zwyczajny stowarzyszenia ma prawo uczestniczyć w Walnym Zebraniu Członków i brać udział w głosowaniu we własnym imieniu albo przez swoich pełnomocników. Nie jest możliwym udzielenie pełnomocnictwa osobie, która już posiada prawo głosu na Walnym Zebraniu bądź to we własnym imieniu bądź też jako ustanowiony wcześniej pełnomocnik innej uprawnionej do głosowania osoby.

Wzór pełnomocnictwa (do pobrania)