Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
baner logo

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Dobra Widawa opracowuje Lokalną Strategię Rozwoju (LSR) na lata 2023-2027, dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o aktywne włączenie się w te prace poprzez wypełnienie "Fiszki projektowej".

W "Fiszce projektowej" możecie Państwo opisać projekt, który chcielibyście zrealizować w nowej perspektywie finansowej Unii Europejskiej. Propozycje mogą dotyczyć zarówno działań inwestycyjnych jak i projektów aktywizacyjnych. Wnioskodawcą mogą być zarówno gminy i jej jednostki, przedsiębiorcy, organizacje pozarządowe, rolnicy oraz osoby fizyczne.

Informacje podane przez Państwa w "Fiszce projektowej" wykorzystane zostaną wyłącznie na potrzeby opracowania Lokalnej Strategii Rozwoju.

 

Podpisane "Fiszki projektowe" można odesłać elektronicznie w formie skanu na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą tradycyjną do siedziby biura LGD na adres: ul. Wojska Polskiego 67/69, 56-400 Oleśnica. Na Państwa "Fiszki projektowe" czekamy do 31.03.2023 r.

 

FISZKA PROJKETOWA (do pobrania - PDF) (do pobrania - WORD)

 

Z góry dziękujemy za pomoc.