Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
baner logo

Zapraszamy działających na naszym obszarze lokalnych wytwórców, rękodzielników i usługodawców do wzięcia udziału w cyklu szkoleń/warsztatów dotyczących budowania marki produktu lokalnego i certyfikacji swoich wyrobów w ramach znaku „Dobra Marka – Partnerstwo Dobra Widawa”. Zapraszamy do uczestnictwa w zaplanowanych na marzec szkoleniach.

Poniżej szczegółowy terminarz:

1. Warsztaty konsultacyjne: 2-dniowe spotkanie dot. potencjału miejsca i społeczności z przedsiębiorcami, NGO, aktywnymi członkami społeczności lokalnej: opowieść o miejscu, określenie wartości i funkcji miejsca, motywacje do funkcjonowania pod marką lokalną

Termin: 03 - 04 marca 2023 r. (piątek, sobota)

Czas trwania: 9.00 – 16.00

Miejsce: siedziba LGD,
ul. Wojska Polskiego 67/69, 56-400 Oleśnica

2. Warsztaty dot. produktów markowych, kryteriów marki lokalnej, korzyści, obowiązki, spodziewana zmiana po wprowadzeniu marki

Termin: 17 marca 2023 r. (piątek)

Czas trwania: 9.00 – 16.00

Miejsce: siedziba LGD,
ul. Wojska Polskiego 67/69, 56-400 Oleśnica

3. Warsztaty: Sieciowanie pod marką lokalną – budowanie relacji, współpracy

Termin: 18 marca 2023 r. (sobota)

Czas trwania: 9.00 – 16.00

Miejsce: siedziba LGD,
ul. Wojska Polskiego 67/69, 56-400 Oleśnica

 

UWAGA! Zgłoszenie obliguje do udziału we wszystkich czterech dniach szkoleniowych.

 

ZGŁOSZENIA: Udział w projekcie jest bezpłatny, o zakwalifikowaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń, a w przypadku dużej liczby zgłoszeń (powyżej 25), wszystkie zgłoszenia będą oceniane przez Zarząd LGD wg kryteriów wyboru ujętych w formularzu rekrutacyjnym i zakwalifikowane zostaną zgłoszenia o największej liczbie punków (w przypadku takiej samej liczby punktów decydująca będzie kolejność zgłoszenia). W przypadku dużej liczby zgłoszeń utworzona zostanie lista rezerwowa.

Zgłoszenia przyjmujemy do: 19.02.2023 r.

Wypełniony i podpisany formularz rekrutacyjny można dostarczyć osobiście do Biura LGD lub przesłać mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zgłoszenia poprzez formularz rekrutacyjny (do pobrania)