Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
baner logo

Szanowni Państwo,

na podstawie § 18 pkt 1 i § 21 pkt 4 Statutu Lokalnej Grupy Działania Dobra Widawa Zarząd Stowarzyszenia zwołuje Walne Zebranie Wyborcze Członków Lokalnej Grupy Działania Dobra Widawa.

Walne Zebranie odbędzie się 8 grudnia 2022 r. (czwartek) o godz. 17.00 w sali konferencyjnej Oleśnickiej Biblioteki Publicznej im. Mikołaja Reja w Oleśnicy, ul. Mikołaja Reja 10.

Porządek obrad:

 1. Otwarcie Walnego Zebrania przez Prezes Zarządu p. Agnieszkę Kasinę.
 2. Wybór Przewodniczącego, Wiceprzewodniczącego i Sekretarza Walnego Zebrania Wyborczego.
 3. Stwierdzenie przez Przewodniczącego ważności i prawomocności Walnego Zebrania Wyborczego.
 4. Powołanie komisji skrutacyjnej.
 5. Przyjęcie porządku obrad.
 6. Przedstawienie przez Zarząd sprawozdania za okres kadencji.
 7. Wybór Zarządu na kolejną kadencję.
 8. Głosowanie nad uchwałą 07/2022 Walnego Zebrania Wyborczego Członków Lokalnej Grupy Działania Dobra Widawa z dnia 08.12.2022 r. w sprawie: wyboru członków Zarządu LGD Dobra Widawa.
 9. Wybór Komisji Rewizyjnej na kolejną kadencję.
 10. Głosowanie nad uchwałą 08/2022 Walnego Zebrania Wyborczego Członków Lokalnej Grupy Działania Dobra Widawa z dnia 08.12.2022 r. w sprawie: wyboru członków Komisji Rewizyjnej LGD Dobra Widawa.
 11. Wolne wnioski.
 12. Zamknięcie obrad.

Jeżeli nie będą Państwo w stanie uczestniczyć w Walnym Zebraniu Wyborczym Członków Lokalnej Grupy Działania Dobra Widawa, prosimy o kontakt z biurem Stowarzyszenia: nr tel. 71 314 32 01, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz o przekazanie usprawiedliwienia nieobecności w ciągu 7 dni od Walnego Zebrania Członków do biura Stowarzyszenia LGD Dobra Widawa.

Zgodnie z § 12 pkt 2 Statutu Lokalnej Grupy Działania Dobra Widawa członek zwyczajny stowarzyszenia ma prawo uczestniczyć w Walnym Zebraniu Członków i brać udział w głosowaniu we własnym imieniu albo przez swoich pełnomocników. Nie jest możliwym udzielenie pełnomocnictwa osobie, która już posiada prawo głosu na Walnym Zebraniu bądź to we własnym imieniu bądź też jako ustanowiony wcześniej pełnomocnik innej uprawnionej do głosowania osoby.

 

Wzór pełnomocnictwa (do pobrania)

 

                                                                                                                                                 w imieniu Zarządu Stowarzyszenia,

                                                                                                                                                              Agnieszka Kasina

                                                                                                                                                      Prezes LGD Dobra Widawa