Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
baner logo

Serdecznie zapraszamy na konferencję podsumowującą projekt współpracy „Kultura bez granic” realizowany przez Lokalną Grupę Działania Dobra Widawa oraz Stowarzyszenie „Brzesko-Oławska Wieś Historyczna”.

Miło będzie nam gościć osoby i organizacje - rękodzielników, artystów, zespoły ludowe - zajmujące się twórczością artystyczną, tradycyjną, współczesną, amatorską i profesjonalną z obszaru obu stowarzyszeń, a także wszystkich zainteresowanych tematem promocji dziedzictwa kulturowego związanego z tradycją i sztuką ludową.

Konferencja odbędzie się w dniu 20.maja 2022 r. o godz. 10.00 w Sali Konferencyjnej Oleśnickiej Biblioteki Publicznej im. M. Reja w Oleśnicy przy ul. Reja 10.

Wydarzenie połączone zostanie z wernisażem fotografii przedstawiających uczestników projektu.

 

Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie formularza rekrutacyjno-zgłoszeniowego (pobierz tutaj) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W przypadku dużej ilości zgłoszeń decydować będzie ich kolejność.

 

Projekt realizowany w ramach poddziałania 19.3 "Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

 

KBG logotypy i podpisy 1