Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
baner logo

Szanowni Państwo,

w związku z informacją otrzymaną z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, wstrzymana została decyzja o zatwierdzeniu terminów naborów wniosków w ramach podejmowania oraz rozwijania działalności gospodarczej, które LGD Dobra Widawa planowała ogłosić w grudniu tego roku.

Decyzja Urzędu spowodowana jest oczekiwaniem na wprowadzenie Rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi zmieniającego rozporządzenie w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania pomocy finansowej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” i związanymi z tym zmianami dotyczącymi zasad realizacji operacji, planowania budżetu oraz rozliczania wskaźników.

Wobec powyższego, szczegółowe informacje odnośnie terminów naborów, zostaną do Państwa przekazane, niezwłocznie po otrzymaniu informacji z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.