Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
baner logo
Szanowni Państwo,
 
w imieniu organizatorów X Jubileuszowego Łuczniczego Halloween 3D, które odbędzie się 23 października (sobota) w Parku Miejskim w Sycowie, zapraszamy Was do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.
 
Turniej sportowy odbędzie się na terenie Parku Miejskiego w Sycowie. W programie m.in.: parada kostiumowa ulicami miasta, zawody z udziałem ponad 100 łuczników z całego kraju, wywiady z utytułowanymi zawodnikami, konkursy na najlepszy kostium halloweenowy.
 
Impreza będzie kostiumowa, w klimacie halloweenowym, a jednym z punktów programu będzie przeprowadzenie konkursu na najbardziej pomysłowy strój i stoisko, dlatego zapraszamy wystawców do udziału w konkursie. Wezmą w nim również udział  łucznicy oraz zaproszeni goście.
 
Imprezie będzie towarzyszył Jarmark z warsztatami rękodzielniczymi oraz rodzinny piknik sportowy z atrakcjami: warsztaty gry na bębnach afrykańskich, warsztaty kajakarstwa sportowego, stoisko strzelania z łuku do tarczy, malowanie obrazu łukiem, łuczniczy wielobój sportowy dla dzieci, zabawy ruchowe w dyscyplinach nieolimpijskich, konkursy na przebranie dla rękodzielników i uczestników pikniku, dmuchańce i wiele innych atrakcji.
 
UWAGA! Zapraszamy Was do zaprojektowania i wykonania w technice dowolnej gadżetu opierającego się na motywie przewodnim imprezy. Projekty, które zyskają uznanie organizatora, zostaną od rękodzielników zakupione, jako podarunki dla uczestników imprezy. Propozycje produktów należy dostarczyć do biura LGD Dobra Widawa do piątku do godziny 14.00. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny: 71 31 32 01.
Formularz zgłoszeniowy (do pobrania)
Regulamin (do pobrania)
 
 
Czekamy Państwa zgłoszenia!