Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
baner logo

Szanowni Państwo, 

Lokalna Grupa Działania Dobra Widawa, jako partner wydarzenia, zaprasza do zgłaszania się w charakterze wystawcy na XI Jarmark Regionalny w Sycowie, który odbędzie się 12 września 2021 r. 

Jarmark Regionalny w Sycowie to impreza z tradycjami, która na stałe gości już w kalendarzu imprez promujących kulturę regionalną i produkty lokalne. Impreza odbywa się w urokliwym Parku Miejskim i rokrocznie przyciąga rzesze odwiedzających. LGD od lat współpracuje z Centrum Kultury w Sycowie i uczestniczy w imprezie. W tym roku, będąc partnerem wydarzenia, tak jak na innych imprezach firmowanych przez LGD, gwarantujemy wystawcom z naszego obszaru bezpłatne skorzystanie z naszych namiotów wystawienniczych.

Serdecznie zachęcamy do zgłaszania się!

 

Organizatorem wydarzenia jest Centrum Kultury w Sycowie i to do organizatora proszę dostarczyć wypełnioną KARTĘ ZGŁOSZENIA WYSTAWCY - w jeden ze wskazanych niżej sposobów:

  • osobiście: Centrum Kultury w Sycowie, ul. Kościelna 16, 56-500 Syców, tel./fax: 62 785 51 53
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem w tytule „XI Jarmark Regionalny w Sycowie” (tylko w przypadku zeskanowania wypełnionej KARTY ZGŁOSZENIA WYSTAWCY – podpisy, pieczątki)

 

Do pobrania:

KARTA ZGŁOSZENIA WYSTAWCY

REGULAMIN XI Jarmarku Regionalnego w Sycowie