Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
baner logo

Chcesz wypromować swoją twórczość? Zastanawiasz się, jak zwiększyć rozpoznawalność swoich wyrobów? Zapraszamy osoby i organizacje - rękodzielników, artystów, zespoły ludowe - zajmujące się twórczością artystyczną, tradycyjną, współczesną, amatorską i profesjonalną z obszaru LGD Dobra Widawa do współpracy w ramach projektu „Kultura bez granic”.

Projekt zakłada działania promujące dziedzictwo kulturowe związane z tradycją i sztuką ludową.

 

Obecnie trwa inwentaryzacja podmiotów działających w sferze dziedzictwa kulturowego. W oparciu o nią stworzymy internetową bazę twórców, wydana zostanie również ulotka i broszura promująca dziedzictwo kulturowe naszego obszaru.

Następnie planujemy przeprowadzenie spotkań dla rękodzielników i zespołów artystycznych na temat promocji sztuki ludowej.

 

Aby wziąć udział w tych działaniach, należy zadeklarować chęć współpracy z LGD Dobra Widawa. Jak to zrobić, poinformujemy już wkrótce.

 

 

logo KBG

 

 

 

  Dobra Marka

 

 

   Warto nadmienić, że udział w projekcie stanowić może dobre przygotowanie do certyfikacji ”Dobrą Marką”.