Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
baner logo

Szanowni Członkowie,

zapraszamy w dniu 27.09.2021 r. na Walne Zebranie Związku Stowarzyszeń Dolnośląska Sieć Partnerstw LGD, w godz. 10.00 – 12.00. Zebranie będzie miało charakter zdalny, przy użyciu aplikacji Zoom.

Porządek obrad:

Powitanie Członków Walnego Zebrania przez Prezes Związku Agnieszkę Kasinę

Wybór Przewodniczącego Walnego Zebrania

 1. Zatwierdzenie porządku obrad.
 2. Wybór Sekretarza.
 3. Sprawdzenie prawomocności obrad.
 4. Wybór protokolanta.
 5. Sprawozdanie merytoryczne Zarządu za rok 2020.
 6. Przedstawienie sprawozdania finansowego, bilansu, rachunku zysków i strat, informacji dodatkowej za rok 2020.
 7. Informacja Komisji Rewizyjnej.
 8. Zatwierdzenie sprawozdania finansowego za rok 2020 - podjęcie Uchwały 01/09/2021.
 9. Udzielenie absolutorium Zarządowi z wykonywania obowiązków za rok 2020 – podjęcie Uchwały 02/09/2021.
 10. Omówienie propozycji zwiększenia wysokości składki członkowskiej przez Polską Sieć LGD.
 11. Aktualna sytuacja RLKS na Dolnym Śląsku.
 12. Wolne wnioski, sprawy bieżące.

 

Dokumenty:

1. Zaproszenie (do pobrania).

2. Sprawozdanie finansowe za 2020 r. (do pobrania).

3. Sprawozdanie merytoryczne za 2020 r. (do pobrania).

4. Uchwała nr 01/09/2021 (do pobrania).

5. Uchwała nr 02/09/2021 (do pobrania).

6. Uchwała nr 03/09/2021 (do pobrania).

 

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa osób uprawnionych do głosowania na podstawie wpisu w KRS lub posiadających stosowne pełnomocnictwo pisemne (podpisane przez osoby wskazane w KRS do reprezentacji).

Potwierdzenie uczestnictwa w następujący sposób do dnia 23.09.2021 r.:

prosimy przedstawicieli LGD o przesłanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zgody na udział w trybie zdalnym w Walnym Zebraniu, następującej treści:

Imię i nazwisko – reprezentując (nazwa LGD), wyrażam zgodę na udział w posiedzeniu władz Dolnośląskiej Sieci Partnerstw LGD i głosowanie w trakcie posiedzenia przy wykorzystaniu środków komunikacji elektronicznej.

Jednocześnie informujemy, że na adres e-mail, za pomocą którego przesłana zostanie ww. zgoda Zarząd DSP LGD odeśle link z dostępem do zdalnego udziału w Walnym Zebraniu.

W sytuacji udzielenia pełnomocnictwa innej osobie prosimy o przesłanie skanu pełnomocnictwa na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz pocztą tradycyjną. Brak pełnomocnictwa wykluczy daną osobę z możliwości głosowania.

Prosimy osobę, której zostało udzielone pełnomocnictwo, o przesłanie na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zgody na udział w trybie zdalnym w Walnym Zebraniu, następującej treści:

Imię i nazwisko – reprezentując (nazwa LGD), wyrażam zgodę na udział w posiedzeniu władz Dolnośląskiej Sieci Partnerstw LGD i głosowanie w trakcie posiedzenia przy wykorzystaniu środków komunikacji elektronicznej.

Jednocześnie informuję, że na adres e-mail, za pomocą którego przesłana zostanie ww. zgoda Zarząd DSP LGD odeśle link z dostępem do zdalnego udziału w Walnym Zebraniu.