Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
baner logo

W związku z prowadzonym przez MRiRW II etapem konsultacji Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej Prezes Polskiej Sieci LGD Piotr Sadłocha przygotował narzędzie Google do wypracowania wspólnego stanowiska. Dostępne jest ono pod linkiem.

Proszę o wpisywanie w tym dokumencie swoich uwag do 10 września br. Zebrane uwagi roześlę wszystkim LGD , tak aby każde grupa zdążyła je wykorzystać i zabrać głos w konsultacjach. Dlatego zwracam Państwu szczególną uwagę, aby w dokumencie tym pisać starannie. Ułatwi nam to później pracę, a właściwie pozwoli uwagi te skopiować do formularza przygotowanego przez Ministerstwo.

 

W związku z prowadzonymi konsultacjami proszę o udostępnianie ostatniego postu z profilu https://www.facebook.com/PSLGD Jest to tekst, w którym dziękujemy za dotychczasowe poparcie i jednocześnie zapraszamy do kolejnych konsultacji. Ponieważ MRiRW prosiło PSLGD o rozpowszechnianie informacji o drugim etapie konsultacji, dlatego mogą Państwo wykorzystywać ten tekst również na swoich www, tak jak to zrobiliśmy na stronie mojej LGD http://lgd-srws.pl/20213/zapraszamy_do_konsultacji_ii_projektu_planu_strategicznego_dla_wspolnej_polityki_rolnej.html. Załączam w tym celu grafikę otrzymaną z MRiRW.

 

Pozdrawiam serdecznie,

Piotr Sadłocha

Prezes Zarządu

Polska Sieć LGD – Federacja Regionalnych Sieci LGD